Osobní odběr zboží (bez účtování dopravy) je možný po předchozí tel. domluvě z míst Valtice, Mikulov, Břeclav.

V roce 2005 naše vinařství koupilo 5 ha vinic v Mikulovské vinařské podoblasti v obci Strachotín a zřídilo sklepní hospodářství v Mikulově s nejmodernější technologií a tím spojilo dlouholetou lásku k vínu s vlastní výrobou. Vinařství vyrábí převážně vína bílá, která v našich klimatických podmínkách mají možnost vyzrát do podoby, ve které mohou konkurovat velkým vínům,  což se potvrdilo i při úspěších našich vín na prestižních mezinárodních světových soutěžích.

Nejoblíbenější odrůdou enologa vinařství je král vín Ryzlink rýnský, který s láskou vytváří různé šarže z hroznů sbíraných v témže roce, ale v různém časovém období sběru. Používá i různé technologickými postupy. Rýnské ryzlinky považujeme za chloubu našeho vinařství. Právě s ními má naše vinařství nejvíce úspěchů jak na výstavách v České republice, tak i ve Vídni, Londýně, Hong – Kongu či San Francisku.

 Z červených hroznů, pro které nejsou naše klimatické podmínky vždy tak příznivé, vyrábíme většinou delikátní klarety. Pokud nastanou vhodné klimatické podmínky a hrozny dozrají do přívlastku výběru z hroznů, tak vyrábíme i vína červená a  Rulanské modré výběr z hroznů  2011 oceněné Zlatou medailí na  Valtických Vinných trzích 2017.