Osobní odběr zboží (bez účtování dopravy) je možný po předchozí tel. domluvě z míst Valtice, Mikulov, Břeclav.

Suchý únor? Ano i ne. Říká se, že v únoru si má člověk odpočinou od alkoholu. My říkáme, že není nutné pít alkohol, stačí jen ochutnávat skvělá vína. :)  Víno přeci není alkohol, ale lék. A když už přeci jen chcete dodržet suchý únor, tak můžete ochutnat naše nealkoholická vína - Michlovský REVINE white nealkoholické bílé víno nebo Michlovský REVINE rosé nealkoholické růžové víno. Tato vína jsou velmi precizně vyrobena za pomocí technologie, která oddělí alkohol, ale zachová skvělou chuť vína. Na eshopu vinojiznimorava.cz si je můžete zakoupit a tak dodržet tradici suchý únor. Víno je vhodné i pro kojící či těhotné maminky, řidiče... A kdo tradice nedrží, může si u nás vybrat ta nejlepší vína z jižní Moravy .

Rosé: Nealkoholická jemně perlivá vína vyráběna ze svěžích mladých vín se zvýšeným obsahem CO2, podporujícího svěžest a stabilitu. Působí blahodárně na efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organizmus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je tak využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenolového komplexu v nealkoholickém víně. Pro výrobu se používají odrůdy Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni.

Bílé: Nealkoholická jemně perlivá vína vyráběna ze svěžích mladých vín se zvýšeným obsahem CO2, podporujícího svěžest a stabilitu. Působí blahodárně na efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organizmus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je tak využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenolového komplexu v nealkoholickém víně. Pro výrobu se používají aromatické odrůdy Chardonnay, Rul. šedé, Ryzlink rýnský, atd.