Osobní odběr zboží (bez účtování dopravy) je možný po předchozí tel. domluvě z míst Valtice, Mikulov, Břeclav.

Říká se, že víno je slunce ve sklenici a pohlazení na duši … vítejte na jižní moravě.

V našem e-shopu bychom Vám rádi nabídli skvělá vína pocházející z naší nejvýznamnější vinařské oblasti, kterou je Morava. Díky klimatickým podmínkám a po staletí získávanému umu a řemeslné poctivosti místních vinařů zde vznikají vína, která se vyznačují zajímavým spektrem vůní a kořenitosti. Souhru těchto vůní a chutí podtrhují svěží kyseliny povzbuzující k opětovnému doušku harmonického vína.

Krásy všedního života pod Pálavou uprostřed bohatých vinohradů nás motivovaly k tomu, abychom Vám prostřednictvím našeho e-shopu nabídli pestrý výběr z velmi kvalitní produkce místních vinařství. Své chuťové pohárky tak mohou uspokojit milovníci vína bílého, červeného, růžového a sektů. Odrůdovému zastoupení na našich stránkách vévodí Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Pálava. O další příčky se pak dělí Sauvignon, Sylvánské zelené, Hibernal, Chardonnay, Rulandské šedé. Podíl modrých odrůd je menší, avšak těší se také značné oblibě jako Rulandské modré- Pinot noir, Frankovka, Modrý portugal, Merlot … Pro fajnšmekry jsme připravili vmoravaína jedinečné kvality, která prošla výběrem odborných degustátorů a získala mnohá ocenění a medaile. Naleznete je pod záložkou „oceněná vína“.

Námi nabízená vína nakupujeme přímo od místních vinařů, a to na základě jejich laskavého a pečlivě zváženého doporučení. Koupí těchto vín je Vám tak umožněno vychutnat si pestrost chutí ukrytou v každé sklenici ať už v pohodlí domova, nebo při posezení v kruhu svých přátel.

Tak tedy ,, na zdraví “.