Osobní odběr zboží (bez účtování dopravy) je možný po předchozí tel. domluvě z míst Valtice, Mikulov, Břeclav.

Naše vinařství vyrostlo na rodinné tradici v krásném prostředí vinařské obce Mutěnice v srdci Moravského Slovácka. Základy práce ve vinici a sklepním hospodářství mě předal otec a hlavně vinařská škola. Tak jak už to bývá u otce a syna měl jsem touhu dělat vína moderněji a jinak. Velkou inspirací pro mě byla stáž v oblasti Mosel v Německu. Tam mě nedchla přírodně sladká vína s nízkým obsahem alkoholu a jejich lehká pitelnost.
 
Začali jsme hospodařit na 30 árech vinic po rodičích. V začátcích jsme byli odkázáni na nákup hroznů od prověřených pěstitelů. V současnosti jsme téměř soběstační, máme vlastních 20 ha vinic v těch nejlepších viničních tratích v Mutěnickém katastru, které jsme osadili v posledních deseti letech. Vinice jsou zatím všechny mladé a jejich potenciál bude růst. Mezi nejčastěji vysazené odrůdy patří Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené a velkou příležitost vidíme také v aromatických odrůdách Hibernal, Tramín červený, Pálava, Cabernet blanc. V červených odrůdách můžeme konkurovat světu v Merlotu a Rulandském modrém. Vína vyrábíme moderními technologiemi v nerezových nádržích. Všechna červená vína a část bílých zrají v dřevěných sudech.
 
V současné době jsme široce rozkročeni. Kromě sladkých a polosladkých vín, které se těší velké oblibě našich zákazníků v našem sortimentu nechybí vína suchá polosuchá, ale také vína ledová či slámová. Pokud je dobrý ročník, tvoříme vína výjimečná jako jsou výběry z bobulí či cibéb. Vnímáme potřeby našich zákazníků. Právě jsme si splnili náš sen a vyrobili sekt klasickou metodou - kvašený v lahvi.